+420 558 436 181 kalma@kalma.cz

Česká rodinná firma s více než třicetiletou tradicí

O nás

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám krátce představili naši společnost KALMA k.s., která se již od roku 1990 zabývá výživou a jejím působením na zdraví člověka. Za tu dobu jsme měli možnost setkat se s celou řadou odborníků na výživu z řad lékařů, dietologů a biologů. Měli jsme možnost spolupracovat s řadou výzkumných pracovišť, vysokých škol a dalších institucí zabývajících se výživou. Získané poznatky o mimořádné důležitosti vlivu stravy na zdraví člověka nás nakonec před 29 lety dovedly k zahájení výroby zdraví prospěšných potravin, které naplňují myšlenku pronesenou řeckým lékařem již před více než dvěma tisíci lety: “Člověk má jíst to, co potřebuje, ale většinou jí to, co mu chutná. Zdraví si ovšem udrží jen tehdy, jestliže mu chutná to, co potřebuje.” Přesto, že se věk této myšlenky počítá již na tisíciletí, její aktuálnost je v současnosti obrovská.

Znečištěné životní prostředí, každodenní stres, nedostatek pohybu, nevhodná strava, to vše působí negativně na naše zdraví a záleží pouze na nás, zda budeme tyto skutečnosti pasivně přijímat a nebo se s tím pokusíme něco udělat. Naše společnost Vám prostřednictvím svých výrobků nabízí možnost potlačit účinky těchto negativních vlivů na Vaše zdraví a zlepšit tak váš celkový zdravotní stav.

Společnost KALMA k.s. je v současnosti největším výrobcem zakysaných sojových výrobků v ČR. Nabízíme široký sortiment výrobků splňujících nejvyšší požadované standarty kvality.  Díky svému složení jsou naše výrobky vhodné jak pro děti, tak pro dospělé. Výrobky neobsahují geneticky modifikované suroviny.

Díky těmto výhodám jsou naše výrobky vhodné obzvlášť pro: kardiaky, diabetiky, alergiky na kravské mléko, bezlepkovou dietu, onkologicky nemocné. Příznivé působení našich výrobků na organizmus ocení rovněž sportovci a přívrženci fitness. V neposlední řadě jsou některé naše výrobky díky svému 100% rostlinnému složení vhodné pro vegetariány a makrobiotiky. Výrobky naší společnosti můžeme vřele doporučit také těm, kteří si chtějí zpestřit jídelníček.

Vážení zákazníci, věříme, že se naše stránky stanou vaším průvodcem po světě zdravé výživy a že si mezi našimi výrobky vyberete ten svůj, ke kterému se budete rádi vracet. Zároveň se těšíme na vaše podněty a připomínky.

Pevné zdraví a mnoho příjemných chvil s výrobky společnosti KALMA Vám přeje

Ing. Milan Kuběna
ředitel společnosti